Nebankovní hypotéky

Žádali jste v bance o hypotéku? Odmítli Vás? Nejčastějšími důvody jsou záznamy v bankovních a nebankovních registrech a malý prokazatelný příjem klienta. Potřebujete peníze a nevíte na koho se obrátit? Kontaktujte nás! Pomůžeme Vám rychle a levně získat peníze, bez složitého papírování a prověřování příjmů a registrů.

Nabízíme nebankovní hypotéky s vyplacením do 24 hodin, získáte ihned hotovost, můžete vyplatit exekuce, přefinancovat nevýhodné půjčky, či zástavy! Naše firma v žádném případě nevybírá poplatky předem! Nabízíme dlouhou dobu splatnosti 1 až 30 let s možností úvěr kdykoliv předčasně doplatit bez sankcí. Získejte nízkou splátku jako v bance. Jako spolehlivá firma poskytujeme svým klientům nebankovní hypotéky za nejlepších podmínek v ČR. Běžná úroková sazba u nás je podobná jako nabízí banky u amerických hypoték a to od 6.9% ročně v závislosti na lokalitě, požadované částce, stavu nemovitosti, počtu exekucí  apod. s tím rozdílem,  že nás nezajímají Vaše registry ani příjmy!! Neřekneme Vám NE jako banka!

V nabídce máme také speciální Americkou hypotéku VIP s pevným úrokem 4% ročně, stačí mít spolužadatele, například někoho z rodiny bez záznamu v registru, nemusí mít vůbec příjem, umíme Vám nabídnout tuto úžasnou úrokovou sazbu 4% p.a. s délkou splatnosti až 30 let. Pokud nemáte nikoho známého, kdo má v pořádku registr, nic se neděje, půjčíme Vám se stejnou sazbou jako banka nabízí americké neúčelové hypotéky, ale bez zkoumání registrů a příjmů!

Financujeme do 70% z aktuální prodejní ceny nemovitosti s dobou splatnosti 1 až 30 let!
Nebankovní  hypotéky bez nahlížení do registrů a bez prokazování příjmů!
Nebankovní hypotéka s garantovanou nízkou splátkou jako v bance jedině s námi!
Podmínky:
 • Nebankovní hypotéky jsou bez prokazování příjmů!
 • Nebankovní hypotéka bez nahlížení do všech registrů!
 • Vyplatíme exekuce, drahé půjčky, veškeré dluhy!
 • Nebankovní hypotéky až 30 let jako v bance!
 • Schválení hypotéky do 24 hodin od zaslání fotografií nemovitosti!
 • Ihned po schválení můžete podepsat smlouvy o půjčce a máte peníze!
 • Financujeme byty, rodinné domy, družstevní byty, chaty, pozemky, komerční objekty, hotely!
 • Nebankovní hypotéka pouze pro majitele nemovitostí!
 • V průběhu nebankovní hypotéky, můžete ji předčasně zdarma doplatit!
 • Máte exekuce, dluhy, hrozí Vám zabavení majetku? Kontaktujte nás, my domluvíme s exekutorem vše a vše za Vás zařídíme.
 • Peníze od nás použijte, na cokoliv si přejete!
 • Nebankovní hypotéka je pouze zástavou nemovitosti jako v bance!
K nebankovní hypotéce je nutné poskytnout:
max. 8 ks fotografií nemovitosti (zvenku i zevnitř) a vyplnit on-line žádost
Postup při zakládání nebankovní hypotéky:

První věc, kterou musíte udělat, pokud chcete získat nebankovní hypotéku od naší firmy, je vyplnění online žádosti. Na to Vás zkontaktuje nás manažer, abyste spolu probrali veškeré podrobnosti, domluvili si výši úvěru, splátek apod. Jestliže nám zašlete fotografie dané nemovitosti, celý proces se jen uspíší, což přeci chcete. Vaše hypotéka bude do 24 schválena. Poté už jen přijedete podepsat smlouvu (nebo my přijedeme za Vámi, záleží na domluvě) a peníze obdržíte na Váš účet!