Americká nebankovní hypotéka VIP

Potřebujete půjčit peníze, ale banka Vám odmítla poskytnout hypotéku? To vůbec nevadí! My Vám peníze půjčíme za obdobných podmínek jako banka. Standartně nabízíme nebankovní hypotéky bez zkoumání a příjmů s úrokem od 6.9% ročně, jediné co požadujeme je ručení nemovitostí, jinak nezkoumáme absolutně nic.

Speciálním produktem, který nabízí pouze naše firma je Americká hypotéka VIP s pevným úrokem 4% ročně s možnou fixací úrokové sazby po celou dobu splatnosti úvěru, což může být až 30 let. Tento úvěr lze samozřejmě předčasně doplatit. Jediné v čem se liší od naší klasické nebankovní hypotéky, je to že žadatel by měl mít v pořádku bankovní registr (během 3 dnů jsme schopni toto prověřit). Tolerujeme drobné záznamy v bankovním registru, například za opožděné platby, nevadí nám exekuce z mimo bankovního sektoru, dluhy na sociálním, zdravotním, také nevadí zaplacený dluh v nebankovním registru SOLUS apod., nemusíte si tímto lámat hlavu vše za Vás zdarma zjistíme a vyřešíme!

Pokud registr nebude průchozí, nejjednodušší způsob jak situaci lehce vyřešit je sehnat si jakéhokoliv dospělého spolužadatele, který má tento registr čistý, může to být skutečně kdokoliv ( člen rodiny, manžel, manželka, kamarád, spolupracovník ), tímto spolužadatelem se vše vyřeší a získáte od nás  nebankovní americkou hypotéku VIP s úrokem 4% p.a., s lepším úrokem jako v bance. Vy ani spolužadatel nemusíte prokazovat příjmy!!!

Pokud spolužadatele nemáte a Vaše registry jsou špatné to vůbec nevadí, nabídneme Vám výhodnou nebankovní hypotéku s úrokem od 6.9 % bez zkoumání registrů a příjmů a jakmile se Váš registr vymaže ( trvá někdy 3 měsíce, nejdéle však 4 roky ), refinancujeme Vám úvěr na levnější variantu za 4% p.a. Samozřejmě můžeme Vám po výmazu zařídit i bankovní hypotéku, ale jen pro srovnání banky nabízí americké hypotéky (neúčelové ) s průměrným úrokem okolo 7.5 % ročně.

Poplatky předem od Vás nikdy nebudeme chtít! Naše spolehlivá společnost poskytuje půjčky se zástavou nemovitosti s nejlepšími podmínkami na našem území! Konkurujeme bankám!

Financujeme bez dokládání příjmů 60% z aktuální odhadní ceny nemovitosti s dobou splatnosti od roka až do 30 let!
Neprokazujete příjmy!
Malá splátka každý měsíc lepší jak od banky!

Podmínky:

  • Vyplatíme  vše, na co si vzpomenete, jako půjčky, dluhy, exekuce!
  • Každý může získat naši půjčku!
  • Americká hypotéka VIP Vám přináší schválení do 3 dnů.
  • Dle lokality a stavu nemovitosti Vám dáme 60 % ceny nemovitosti!
  • Možnost splacení předem! Bez poplatku předem!
  • Jednání s exekutory, zbavení exekucí!
  • Dlouhodobá půjčka od nás je mnohem lepší než krátkodobé půjčky, které Vás zadluží ještě více!

Orientační výpočet splátky. Na každých půjčených 100 tisíc je splátka 470,-Kč na 30let, čili na příklad na 1 milion je splátka 4700,-Kč na 30 let.

Zde jsme Vám nabídli pro lepší orientaci reprezentativní příklad pro Americké hypotéky VIP, které jsou nabízené firmou FAHD s.r.o. a vztahuje se na ně zákon 145/2010 Sb. Čerpaná výše hypotéky je 1.000.000,- Kč, doba splácení 20 let, počet splátek tedy 240, při měsíční splátce 5700,- Kč a možné úrokové sazbě 4 % p.a. je RPSN 4,49 % p.a.

Poplatky, které nejčastěji souvisejí s úvěrem: poskytnutí daného úvěru 60 000,- Kč, vklad do katastru nemovitostí 2 000,- Kč. Celková částka, kterou za celých 20 let zaplatíte je 1.476.000,- Kč. Musíte rovněž uzavřít pojištění nemovitosti u libovolné pojišťovny.

Stačí, abyste nám na email poslali cca 10 kusů fotografií Vaší nemovitosti (zvenčí, ale i vnitřní stav), vyplnili žádost, kterou najdete nahoře našich stránek, a je to. Poté Vás zkontaktuje některý z našich profesionálních pracovníků a vše s Vámi vyřeší.