Podnikatelské úvěry jsou v dnešním světě čím dál tím oblíbenější. Podnikatelé se nemusejí dohadovat s bankami o kdejaké půjčce. A to dokonce ani v případě, že jste ve špatné finanční situaci. Podnikatelské úvěry, známé pod názvem nebankovní hypotéka bez registru, si mohou založit firmy, podnikatelé i lidé OSVČ. Doložíte, že máte založené podnikání, a že fyzicky činnost provádíte. Dostanete až 70% odhadní ceny nemovitosti, kterou budete ručit. Může jít o pozemek, chatu, dům, byt, komerční objekt, halu či cokoliv dalšího. Následně už jenom splácíte velice nízké měsíční splátky. Bez registru neznamená, že bychom se do něj vůbec nedívali, jen se dají některé prohřešky tolerovat. Oproti přístupu v bance jsme tak jedničkou na českém trhu v poskytování úvěrů. Peníze následně můžete využít jakýmkoliv způsobem. Můžete refinancovat závazky, vyplatit se z dluhů či exekucí. Zaplatit může dluhy na finančním, sociálním či zdravotním pojištění nebo daních. Finance se zkrátka a dobře musí akorát použít pro případy podnikání.

Získejte výhodné podnikatelské podmínky

Naše společnost se specializuje na firmy, které mají již nějaké finanční problémy. V bance byste v žádném případě půjčku nedostali, ale naše společnost je ochotna nějaký ten záznam v registru tolerovat. Díky tomu můžete získat velice výhodné podnikatelské podmínky, které byste možná ani v bance nezískali. Nevadí ani nízké daňové přiznání. Tolerujeme jak horší bonitu podnikatele, tak také exekuce. Máte nějaké zástavy? Nedostali jste kvůli tomu půjčku v bance? To je přesně případ, pro který jsme stvoření, tak vyplňte online žádost, zašlete e-mailem pár fotografií nemovitosti a můžeme se dohodnout. Rozhodně neotálejte a vyzkoušejte svou šanci, jak získat peníze, ještě dnes. Jistě se vám to vyplatí.

Neplatíte nic předem a splácet můžete až 30 let. Hypotéky navíc schvalujeme do 24 hodin, takže vše probíhá hladce, rychle a profesionálně. Můžete mít peníze za pár hodin.