K tomu, aby se někdo mohl dát na dráhu soukromého podnikatele, tento potřebuje kromě nápadů i peníze. Protože je jenom velice málo podnikatelských aktivit, jež se dají dělat ‚na koleně‘ a jež nevyžadují žádnou počáteční investici.

A i když už firma funguje, jsou jí někdy dodatečné peníze zapotřebí. Zatímco tato primárně slouží k tomu, aby svému majiteli vynášela, jsou i období, kdy naopak vyžaduje finanční injekci. Někdy kvůli modernizaci, někdy dejme tomu kvůli nějaké nehodě, někdy kvůli problémům s obchodními partnery-neplatiči, někdy kvůli nárokům a požadavkům státu a jiných institucí, jež se mají právo dožadovat na podnikateli svého desátku, někdy kvůli něčemu jinému. Což pro nás v tuto chvíli není zase až tak podstatné.

Podstatné je tu to, že firma zkrátka někdy potřebuje peníze. A co když jí je její majitel nemůže poskytnout, protože je nemá?

Pak přichází ke slovu nějaká půjčka. Jež pomůže takovému podnikateli překlenout těžké časy.

A která půjčka že to je? To je v různých případech různé. Nejednou to je ale 100% hypotéka. Jež sice navzdory svému názvu již nějakou dobu jako taková stoprocentní není, protože to zakázali ti úplně nahoře, ale přesto v mnoha ohledech boduje.

  • Stoprocentně ji tak například získá každý, kdo se za ni dokáže zaručit nemovitostí odpovídající hodnoty a má příjmy postačující ke splácení.
  • Stoprocentně se tu toleruje i nižší daňové přiznání žadatele.
  • Stoprocentně se tu vůbec nezkoumají záznamy v registrech dlužníků.
  • Stoprocentně tu jsou i příznivé úroky i možná doba splácení, jež může dosahovat až třiceti let.
  • K zažádání stoprocentně stačí vyplnit formulář na webu nebankovní společnosti nebo do této zatelefonovat, po čemž se člověk stoprocentně dozví všechny relevantní informace.

Takže si tu stoprocentně můžete přijít na peníze, jež vašemu podnikání pomohou. Pokud je použijete s rozumem. Do čehož už ale nebankovní společnost nezasahuje a je to stoprocentně jenom vaše věc.